flag   flag

Inserty na míru (plastové, pěnové, textilní)

Plastové, textilní a pěnové inserty na míru zamezují zbytečnému pohybu dílů v obalové jednotce, a tím možnosti jejich poškození během dopravy a manipulace. Naši designéři pro Vás navrhnou nejlepší kombinaci vnitřního řešení od insertů do malých plastových boxů až po fixace do velkých kovových palet, včetně výběru materiálu podle požadavků a specifikace každého komponentu.
Převzato z: https://www.lemmacon.com/test-obsahu-inserty/Plastové proložky

Tyto ekonomické inserty vymezují prostor jednotlivých komponent v obalu a brání tak jejich dotyku a možnému poškození. Jejich rozměry a použitý materiál definujeme na základě specifikací daného dílu. Nejpoužívanější materiál je kartonplast nebo bublinkový plast, včetně plastových archů s textilní laminací, a široké spektrum provedení od jednoduchých prokladů a mřížek po ucelené systémy kombinované s textilem nebo pěnou.

MOŽNOST ESD PROVEDENÍ
MOŽNOST SKLOPNÉHO ŘEŠENÍvzato z: https://www.lemmacon.com/test-obsahu-inserty/Plast insert


Textilní inserty

Textilní inserty a kapsáře splňují dva důležité aspekty při volbě vnitřního řešení obalu. Díky své flexibilitě umožňují vymezit prostor uvnitř obalu s jeho maximálním využitím, měkké syntetické textilie současně zajišťují ochranu komponentů před prachem a poškozením. Textilní inserty na míru lze propojit s každou obalovou jednotkou od menších boxů, přes paletové boxy až po kovové vozíky.

VHODNÉ PRO LAKOVANÉ DÍLY
MAXIMÁLNÍ DENSITA OBALUPřevzato z: https://www.lemmacon.com/test-obsahu-inserty/


Textil

Pěnové fixace

Fixace z pěnového polyetylenu poskytují výrobkům mimořádnou ochranu, tlumí nárazy a brání jejich mechanickému poškození. Tento materiál je možné zpracovat do nejrůznějších tvarů; je vhodný pro výrobu insertů připomínacícím bomboniéru nebo hřebenů, které umožňují zasadit díly do obalové jednotky, aniž by se dotýkaly obalu nebo sebe navzájem. Z toho důvodů se pěnovými fixacemi vybavují například kovové palety a boxy určené pro uložení lakovaných nebo chromovaných dílů.

FIXACE DÍLU V PŘESNÉ POLOZE
MOŽNOST ESD PROVEDENÍ
Převzato z: https://www.lemmacon.com/test-obsahu-inserty/

Převzato z: https://www.lemmacon.com/test-obsahu-inserty/

Pena


Veškerý sortiment dodáváme pouze firemním zákazníkům (s IČ), v počtu již od 10 kusů.