flag   flag

Kovové palety a vozíky na míru

Kovové palety na míru vyvíjíme na základě rozměrů a specifikací každého komponentu tak, aby byla zajištěna vysoká ochrana dílů v obalové jednotce s využitím jejího maximálního vnitřního prostoru a současně optimalizovány rozměry pro transport. Jako příklad řešení palet na míru uvádíme několik realizovaných projektů.Palety s PE fixacemi

Při vývoji kovových palet volíme vnitřní fixace podle specifikací daného dílu a požadavků ze strany klienta. V případě palety na střešní panely Hyundai Tucson jsme vycházeli ze zákaznického zadání na uchycení dílů do PE hřebenů. Snadnějšímu rozlišení při ukládání dílů napomáhá barevné odlišení pozic. Boky a záda jednotky mají průhledé plachtové stěny, přičemž přední strana kontejneru je kryta roletou z téhož materiálu, která je během vkládání a vykládání komponentů zafixovaná k hornímu rámu. Pro snadnější manipulaci je paleta o rozměrech 1400x1170x2365 mm opatřena ojí a táhlem spolu s kolečky a centrální brzdou. Do jedné paletové jednotky se vejde 20 střešních panelů.

VYSOKÁ ŽIVOTNOST OBALU
SNADNÁ MANIPULACE A VYBÍRÁNÍ DÍLŮ
OPTIMALIZACE ROZMĚRŮ

Kovova-paleta-na-miru
Kovovy-podvozek


Kovové podvozky

Kovový podvozek pro projekt Hyundai Tucson byl vyvinut jako doplněk KTP 114888 Společně s ním tvoří samostatnou přepravní obalovou jednotku pro interní použití.
Rozměry kovové palety, která je opatřena dvěma otočnými kolečky s brzdou, dvěma pevnými kolečky, centrální brzdou a táhlem, jsou 1250x850x300 mm. Na povrchovou úpravu palety byla použita stejná barva, tj. zelená RAL 7035, ve které byl vyroben i plášť plastového boxu. Kontrast k ní tvoří červené táhlo a kolečka.

POUŽITÍ PRO INTERNÍ LOGISTIKU
VYSOKÁ NOSNOST
SNADNÁ MANIPULACE


Palety s textilní fixací

Textilní kapsáře jsou vděčným řešením insertů kovových rámů. Do palety jsou většinou zavěšeny pomocí kovových trubek, stejně jako v případě palety pro projekt SK316 na vstřikované podokenní rámy Škody Enyaq. Tady byl systém trubek použit také na napnutí a zpevnění jednotlivých pater.
Poměrně jednoduchý rám vyplňuje sofistikovaný insert ze Spunbodnu s matricí 15x11 kapes a ukládáním a vybíráním dílů z obou užších stran. Každá kapsa je půlená, a pojme tedy 2 díly, což umožňuje uložení celkem 330 podokenních rámů do jedné obalové jednotky.
Označení palety je vyřešeno kovovou deskou s klipem ve formátu A4. Pro přemísťování je spodní rám vybaven kolečky o průměru 80 mm. Rozměry palety používané pro interní logistiku jsou 1500x2000x1855 mm.


VYSOKÁ DENSITA OBALU

POUŽITÍ PRO INTERNÍ LOGISTIKU

Paleta-s-textilnim-insertem

Veškerý sortiment dodáváme pouze firemním zákazníkům (s IČ), v počtu již od 10 kusů.