flag   flag

O nás

Naše inovativní dynamická společnost Lemmacon s.r.o. se specializuje na vývoj, výrobu, prodej a služby související s vratnými transportními obaly nejen pro automobilový průmysl. Tým našich odborníků má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Umíme poradit, posoudit, vyvinout (R&D), zprostředkovat, pronajmout, umýt, vyrobit a samozřejmě dodat.

Naší hlavní devízou je všestrannost (komplexnost) poskytované podpory a služeb našim partnerům - zákazníkům.

Zabýváme se:
  • Transportními obaly (Packaging) – výroba a prodej obalových řešení (standardních i zákaznických) a vše související s touto problematikou od návrhů (R&D) po implementaci za použití materiálů textilních (textilní inserty, opláštění, návleky), plastových (KLT & Euroboxy, sklopné paletové boxy – MegaPack / KTP, plast-kartonové zákaznické obaly „na míru“, plast-kartonové proklady, rozdělovače, aj.), kovových (kovové palety, vozíky, regály) a pěnových (inserty, fixace, rozdělovače, aj.).
  • Poradenstvím (Consulting) – poradenství s obaly související: design, posouzení dodavatel vs. kvalita, doporučení vhodného dodavatele, ROI (výpočet návratnosti investice), SCM (Supply Chain Management), atp.
  • Inovacemi (Innovation) – inovace a zlepšováky, zohlednění aspektu ergonomie vs. manipulace (handling) s minimalizací nákladů spojených s pořízením daného řešení.
  • Pronájmy (Lemacon Rental System) – zajišťujeme pronájmy krátkodobé (např. pro překlenutí doby, po kterou čekáte na dodávku obalů nových) i dlouhodobé. Pronajímáme standardní sklopné paletové boxy jako např. KTP, Megapacky, ale také různé VW a BMW standardy (plastové / kovové boxy / palety) nebo gitterboxy. Pro více informací vstupte do sekce LRS.
  • Čištěním (Cleaning) – zajistíme Vám mytí Vašich KLT a Euroboxů, insertů, paletových boxů a stejně tak i palet a vík.
  • Opětovným používáním (Re-using) – prodej (i výkup) použitých obalů bez fyzických vad bránících opětovnému použití – sklopné paletové boxy (např. KTP), VW a BMW standardy, KLT a Euroboxy, plastové palety i víka.


Převzato z: https://www.lemmacon.com/lemmarket/

Projekt LEMMACON - MODERNÍ VRATNÉ TRANSPORTNÍ OBALY je spolufinancován Evropskou únií

Lemmacon - projekt EU