flag   flag

Plastové stohovací boxy na míru

Plastové stohovací boxy na míru jsou skvělým řešením vratného balení komponent, které se svými rozměry nehodí do standardních kontejnerů. Oproti vstřikovaným přepravkám jsou navíc lehčí, a tím velmi ergonomické při logistických operacích. Nechte si u nás vyvinout stohovací box na míru s maximální densitou a úsporou prostoru při transportu a skladování. Boxy je možné doplnit o vnitřní separátory, pěnové fixace nebo textilní inserty podle potřeb daného dílu.
Převzato z: https://www.lemmacon.com/plastove-stohovaci-boxy-na-miru/Stohovací box s PP profilem

Plastový stohovací box s polypropylenovým profilem je lehčí a úspornější variantou z naší nabídky boxů na míru. Celoobvodový plastový profil mu zajišťuje skvělé stohovací vlastnosti při zachování nízké hmotnosti obalu. Tyto boxy dodáváme v různém barevném provedení a materiálové kvalitě samostatně nebo doplněné o inserty vyvinuté rovněž podle specifikací komponentů. Vybrat si můžete z širokého spektra doplňků od madel, přes potisk nebo samolepky až po kryty z různých materiálů.

 FLEXIBILITA ROZMĚRŮ OBALU
 ÚSPORNÝ OBAL NA ZAKÁZKUřevzato z: https://www.lemmacon.com/plastove-stohovaci-boxy-na-miru/


Stacking box PP
Stohovací box s AL profilem

Tento obal na míru je pevnější a odolnější variantou standardního celoplastového stohvacího boxu, a to díky celoobvodovému hliníkovému profilu, který fixuje tvar obalu i v případě stohování těžšího objemu. Box s hliníkovým profilem má vyšší nosnost a delší životnost. Je skvělou volbou v případě požadavku na zákaznický obal v trvale konduktivním provedení. Samozřejmostí je možnost doplnění o vnitřní proložky a fixace, označení obalů a další doplňky. 

 FLEXIBILITA ROZMĚRŮ OBALU
 VYSOKÁ ŽIVOTNOST BOXU NA MÍRU
 MOŽNOST ESD PROVEDENÍ
Převzato z: https://www.lemmacon.com/plastove-stohovaci-boxy-na-miru/

Stacking box AL

Veškerý sortiment dodáváme pouze firemním zákazníkům (s IČ), v počtu již od 10 kusů.