flag   flag

Příslušenství (držáky etiket, madla, profily, eTaG, kolečka)

Kromě hotových obalů a standardního obalového materiálu nabízíme i velký výběr doplňkových dílů a příslušenství.Držáky etiket

V naší nabíce máme samolepící kapsy na dokumenty, které se používají na označení zejména plastových obalů. Kromě běžné velikosti ve formátu A5 a label holderu s vnitřním prostorem 213x85 mm, který je standardizovaným typem závodů Toyota, nabízíme, při vyšším počtu, i možnost výroby speciálních velikostí na zakázku.

LABEL HOLDER A5
LABEL HOLDER TOYOTA
MOŽNOST ROZMĚRŮ NA ZAKÁZKU

Labelholder

eTag

eTaG

Kromě standardních label holderů dodáváme velmi efektivní způsob označení obalů, samolepící eTaG („easy Tear off and Glue”), který slouží jako podklad pod štítky, jež se díky speciálnímu povrchu eTaGů dají velmi dobře odlepovat, aniž by zanechávaly zbytky samolepky nebo lepidla na obalu. Díky této technologii lze kdykoliv jednoduše aktualizovat popis obalu podle potřeby zákazníka a zamezit chybovosti při čtení bar kódů. ETaGy nabízíme ve 4 standardních velikostech: A6, A5, A4 a A3, jiné rozměry jsou možné na poptávku.

SNADNÉ PŘEZNAČENÍ OBALŮ
VELKÝ VÝBĚR ROZMĚRŮ
NULOVÉ NÁKLADY NA OČIŠŤOVÁNÍ OD ZBYTKŮ LEPIDLA

Kolečka

Kolečka jsou neodmyslitelným doplňkem kontejnerů, které je třeba přemísťovat ve skladech nebo ve výrobních a montážních závodech. Kolečka nabízíme pevná, otočná a otočná s brzdou v různých velikostech a provedeních.


PEVNÁ

OTOČNÁ

OTOČNÁ S BRZDOU

BRZDY

Kolecka
Madla

Madla

Plastové úchyty jsou důležitou součástí zákaznických boxů vyráběných na míru, ale i skvělým doplňkem plastových prokladů, které se díky nim snadněji vybírají z obalů.
V naší standardní nabídce máme otevřená a uzavřená madla, (lepší ochrana před prachem) pro materiál o tloušťce 5 a 10 mm.

OTEVŘENÁ MADLA
UZAVŘENÁ MADLA

Profily

Profily plní v případě obalů vyráběných "na míru" dvojí funkci, zpevňují okraje desek a obvodových stěn boxů a umožňují jejich další stohování.
Standardně dodáváme celoobvodové profily z polypropylenu, PVC nebo hliníku.
Další možností je dodáné profilů včetně řezání a svařování.

PP PROFILY
HLINÍKOVÉ PROFILY
PVC PROFILY

Profily

Veškerý sortiment dodáváme pouze firemním zákazníkům (s IČ), v počtu již od 10 kusů.