flag   flag

Sklopné paletové boxy

Sklopné paletové boxy poskytují vysokou stabilitu a účinnou ochranu dílů při transportu a současně velkou úsporu nákladů při převozu prázndých obalů, které lze díky jejich konstrukci složit na zlomek své výšky. Zpravidla jsou tvořeny paletou, obvodovým pláštěm a víkem a lze je doplnit o celou řadu vnitřních insertů a prokladů. Tyto obaly si u nás můžete jak koupit tak i pronajmout.Paletové boxy s twin-sheet systémem

Velmi stabilní paletové boxy s extrémně pevnými HDPE paletami a víky vyráběnými tzn. twinsheet tvářením. Obvodový PP plášť, kterému se běžně říká „rukáv”, je plně sklopný a pro lepší vkládání a vybírání dílů disponuje výklopnými dvířky. Paleta i víko jsou opatřeny bezpečnostními zámky, díky kterým se zafixují k plášti, a zamezí tím možnosti pádu při manipulaci. K dispozici jsou různé velikosti a provedení.

PRODEJ NOVÝCH I POUŽÍTÝCH OBALŮ
PRONÁJEM NOVÝCH I POUŽÍTÝCH OBALŮ
VÝKUP OBALŮ


Sklopný paletový box
KTP boxy

Toto skvělé řešení paletového boxu pro větší objem lehkých dílů nabízí maximální využití vnitřního prostoru a nosnost 300 kg. Pro snadnější vybírání dílů je vybaven výklopnými dvířky. Díky plnému dnu s odtoky není třeba boxy doplňovat o extra spodní kryt. Tento obal je osvědčeným standardem v automobilovém průmyslu.

K dispozici všechny běžné typy (114 777, 114 888, 114 999).

PRODEJ NOVÝCH I POUŽÍTÝCH OBALŮ
PRONÁJEM NOVÝCH I POUŽÍTÝCH OBALŮ
VÝKUP OBALŮ

KTP obal

Veškerý sortiment dodáváme pouze firemním zákazníkům (s IČ), v počtu již od 10 kusů.