flag   flag

Standardní plastové boxy (Euro, KLT)

Vstřikované plastové boxy jsou dostupné v široké škále standardních rozměrů a nabízejí maximální využití prostoru při skladování, manipulaci a přepravě dílů a materiálu. Výhodou je jejich pevnost, vysoká nosnost a snadná údržba.Euro boxy

Tento pevný obal je ideální pro použití ve všech průmyslových odvětvích. Je hygienický a odolný vůči kontaktnímu teplu i chladu. Díky skvělým stohovacím vlastnostem nabízí účinnou ochranu dílů. Vyrábí se v rozměrech hodících se pro všechny velikosti euro palet. Hladké stěny zaručují maximální využití objemu. Boxy jsou vysoce odolné při manipulaci. Na výběr jsou varianty s plnými či otevřenými úchyty, s víkem nebo v ESD provedení.

PRODEJ NOVÝCH I POUŽITÝCH BOXŮ
PRONÁJEM NOVÝCH I POUŽITÝCH BOXŮ
VÝKUP BOXŮ

Eurobox

KLT-6280

KLT přepravky

Univerzální boxy pro výrobu, přepravu a skladování, které kombinují odolnou strukturu s nízkou hmostnosti, jsou standardem v automobilovém průmyslu. Hladké dno a odtokové otvory umožňují odvod tekutin, a tím udržují suché prostředí v obalu.

VDA-R-KLT Tyto přepravky jsou preferované zvláště společnostmi s vysokým stupněm automatizovaných procesů ukládání a vybírání dílů z obalů.
VDA-RL-KLT Díky jednodušší konstrukci a snížené hmotnosti jsou zvláště vhodné pro přepravu a manipulaci komponent mezi montážními linkami.

PRODEJ NOVÝCH I POUŽITÝCH BOXŮ
PRONÁJEM NOVÝCH I POUŽITÝCH BOXŮ
VÝKUP BOXŮ


Sklopné přepravky

Předností těchto boxů je výrazná úspora místa v jejich složeném stavu, a tím mnohem nižší náklady na dopravu prázdných obalů. Přepravky jsou kompatibilní se standardními typy europalet. Dodáváme i sklopné KLT boxy, které kombinují výhody KLT přepravek s až 70% úsporou prostoru sklopeného obalu.

PRODEJ NOVÝCH I POUŽITÝCH BOXŮ
PRONÁJEM NOVÝCH I POUŽITÝCH BOXŮ
VÝKUP BOXŮ

Sklopny-box

Veškerý sortiment dodáváme pouze firemním zákazníkům (s IČ), v počtu již od 10 kusů.